Пн-Пт 9:00 – 18:00
ул. Институтская 19-б, Киев
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Звоните: 073 051 67 07

Как воспитать детей

Як допомогти дитині під час війни?

Як допомогти дитині під час війни?

Дітям завжди потрібні батьківські любов і увага, а у буремні часи війни – життєво необхідні.

Звільніть дитину з полону поганих спогадів

Травмована війною дитина, навіть знаходячись у безпечному місці, протягом певного часу продовжує перебувати у надзвичайній ситуації: тепер війна розгортається у неї всередині – в її душі та свідомості. Жахливий, страхітливий досвід, фантазії, думки та спогади про пережиті трагічні події можуть знов і знов повертатися, тривожити уві сні й наяву, не давати повноцінно жити.

допомогти дитині впоратися зі страхами

Як допомогти дитині впоратися зі страхами та відновити внутрішню рівновагу

У воєнних реаліях найбільш вразливими перед травмувальними подіями та емоційними потрясіннями залишаються маленькі українці. Кризові ситуації викликають у дітей гострі емоційні реакції, серед яких найбільш поширена – страх. З одного боку, це природна й адекватна відповідь людської психіки на зовнішню загрозу. У разі реальної небезпеки він бажаний і потрібний, оскільки так працює наш інстинкт самозбереження. З іншого – тривалі, хронічні переживання страху впливають на емоційне благополуччя дитини, можуть викликати зміни в її поведінці, спричиняти серйозні розлади у її емоційній сфері та навіть тілесні хвороби.

Тілесні практики проти дитячого стресу

Тілесні практики проти дитячого стресу

Складні воєнні часи, сповнені тривог та травмувальних подій, для українців тривають, а це означає, що для безлічі дорослих та дітей долання наслідків стресу та відновлення психологічного ресурсу залишаються нагальними потребами. Чому це особливо важливо для дитини та чому їй у цьому надзвичайно потрібна допомога батьків?

Зцілення у надійних обіймах

Зцілення у надійних обіймах

Війна змусила українців стикнутися з новою реальністю, сповненою складнощів, болісних переживань та сильних нервових потрясінь. Травмувальні події спричиняють кризи та стрес у людей будь-якого віку, але особливо глибоко ранять незрілу дитячу психіку. Маленькі діти не здатні долати навіть незначний стрес, оскільки не усвідомлюють власні переживання і не можуть впоратися зі своїми почуттями. У цей складний час дитині для подолання наслідків кризи та пристосування до нових умов життя вкрай необхідні любов, піклування та підтримка сім’ї.

Как помочь ребенку во время войны

Детям всегда нужны родительские любовь и внимание, а в настоящий момент – особенно.

В партнерстве с ребенком: Как слышать друг друга и вместе находить решение

Название книги Росса Грина наиболее полно передает ее основную идею. Она написана для родителей детей от 8 лет и старше – любящих и осознанных мам и пап, которые находятся в постоянном поиске эффективных педагогических методик. У читателя же, воспитанного «старым» методом контроля и принуждения с установкой «родители знают, как лучше», фраза «партнерство с ребенком» может вызвать удивление. Разве можно влиять на ребенка без соблюдения иерархии, без потери родительского авторитета, а главное – без конфликтов с ним? 280 страниц легкого чтения развеивают все сомнения: отношения на основе сотрудничества, в которых нет места ругани и наказаниям, принуждению и тотальному контролю, – вполне реальны!

Алла Янсонс - ведущий украинский психолог, коуч с более чем 15-летним опытом работы, специалист по практикам построения взаимоотношений.

Как нас найти

г. Киев, ул. Институтская, 19-б

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

073 051 67 07

Пн-Пт 9:00 – 18:00

Новые статьи