Консультація психолога українською онлайн

психолог онлайн українською

Проблеми, які виникають у людини (хвороба, складнощі у відносинах, конфлікти з оточуючими, кризові ситуації), часто дають нам шанс краще усвідомити своє життя і щось у ньому змінити.

Багато хто воліє терпіти, скаржачись на долю, і при цьому нічого не робити. Найчастіше це відбувається тому, що вони просто не знають, що потрібно робити та з чого починати.

У таких ситуаціях професійний психолог зі стосунків допоможе:

  • усвідомити свою цінність та унікальність як особистості;
  • стати впевненим у собі та своїх силах;
  • знайти щастя;
  • навчитися насолоджуватися життям, оптимально поєднуючи час на роботу, відпочинок та сім'ю.

Завдяки сучасним технологіям, зараз не обов'язково відвідувати кабінет психолога, оскільки отримати допомогу можна через інтернет.

Онлайн консультації психолога в режимі онлайн - доступні українцям!

Якщо раніше звернення до психолога здавалося чимось екстраординарним і не знаходило підтримки в суспільстві, то зараз ситуація різко змінилася.

Останнім часом значно зріс інтерес до психології, а подібна допомога грамотного фахівця стала доступною практично кожній людині.

У сучасному світі з його шаленим ритмом і різноманітними кризами люди стали серйозніше ставитися до проблем психологічного характеру, і більшість з них вважають за краще звертатися до професіоналів, а не за порадами до друзів чи родичів.

Тим більше зараз отримати допомогу психолога у відносинах можна, не виходячи з дому в Києві й Львові, Варшаві та Лондоні, Барселоні, Берліні чи будь-якому іншому місті світу!

"Скайп психолог" - переваги консультування в онлайн режимі

Онлайн консультації психолога для жінок і чоловіків мають низку істотних переваг.

Відсутність прив'язки до місця перебування

Онлайн консультація психологом українською мовою може проводитися на будь-якій відстані, як би далеко один від одного не знаходилися клієнт і фахівець. Якщо є інтернет, онлайн месенджер і бажання отримати професійну психологічну допомогу, це можна зробити з будь-якого місця на земній кулі.

Вибір зручного часу для онлайн консультації

Якщо для особистого відвідування офісу фахівця доводиться відпрошуватися з роботи (оскільки робочий час однаковий), то отримати допомогу психолога онлайн можна і рано-вранці, і пізно ввечері, попередньо домовившись про це з фахівцем. Це дозволяє клієнтам не змінювати кардинально звичний розпорядок свого дня.

Суттєва економія часу

При онлайн консультуванні не потрібно їхати в офіс психолога, витрачаючи багато часу на дорогу. Особливо це актуально в умовах великих міст, коли подорож до місця консультації може тривати довше, ніж сам сеанс із фахівцем. І це можна вважати особливо важливою перевагою.

Можливість вибору зручного місця

Клієнт самостійно вибирає приміщення, яке для нього найбільш комфортне, і де він може залишитися один і спокійно спілкуватися з психологом онлайн. Це дозволяє йому отримати допомогу фахівця у звичній атмосфері та зручній обстановці. Це може бути кімната в квартирі або офісний кабінет, номер у готелі або навіть автомобіль.

Безперервність курсу консультацій незалежно від зовнішніх факторів

При онлайн консультуванні спілкуванню з психологом не зможуть перешкодити ані вимушені відрядження, ані ділові поїздки, ані відпочинок під час відпустки далеко від дому. Зараз інтернет є практично в будь-якому місці, тому переміщення клієнта країною чи світом не стануть на заваді консультаціям фахівця.

Конфіденційність

Під час роботи в онлайн режимі клієнту простіше зберегти анонімність та своє спілкування з психологом у таємниці. Адже не потрібно відвідувати офіс психологічного центру, де можна зіткнутися з колегами чи друзями. Особливо це актуально для тих, хто не хоче афішувати звернення до психолога.

Див. докладніше статтю Психолог зі стосунків - як він може допомогти?

Щоб записатися на консультації психолога в онлайн режимі:

надіслати лист на пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або

залишіть запит у WhatsApp +38 073 051 67 07!