Філена Брюс

"Любов – правило без винятків. Звільни життя від перешкод"

Про посібник для розумного життя, допомоги та зцілення від Філени Брюс.

Попередження для читача. Якщо ви не є прихильником езотеричної літератури про біоенергетику та роботу підсвідомості, жодного разу не керувалися порадами Луїзи Хей чи Мони Шульц і вам комфортно лише у звичайному, логічному та поясненому наукою світі… Що ж, ви ризикуєте просто пройти повз цієї маленької книги і ніколи не дізнатися про те, якою вона є позитивною, сповненою доброго гумору, а головне – психотерапевтичною, просвітницькою та корисною для духовного саморозвитку.

Про авторку

filenaНапевно, в Британії та за її межами Філена Брюс набагато відоміша не як авторка книги, а обдарована ясновидиця, цілителька та духовна жінка. Понад 30 років вона зцілює людей за допомогою авторських методик, що дозволяють клієнтам глибше зазирнути в себе, відкрити власні резерви для самозцілення й розв’язання особистих проблем. Звісно, жінка випробувала ці методики на собі, збудувавши власний бажаний світ.

У минулому Філена – бакалавр економіки та математики, викладачка математики у школі. Вирішивши кардинально змінити свою буденність, за покликом душі поїхала до індійського міста Калькутта, де працювала в дитячому будинку Матері Терези. Пізніше жила та пізнавала східну філософію в духовному місці – ашрамі отця Беди Гріффітса в Південній Індії, де й відкрилися її здібності до цілительства. За роки практики Філена розробила набір інструментів, які допомагають її клієнтам фізично, розумово й духовно творити майбутнє, якого вони прагнуть. Нібито ніякого секрету немає – це ЛЮБОВ, ПОДЯКА та ПРИЙНЯТТЯ. Секрет в тому, щоб щиро та беззастережно вірити в них і застосовувати щоденно.

Наскрізна ідея книги: зцілення не є тим, що може бути зроблено з нами будь-ким, – воно зароджується в нас самих.

Власним прикладом авторка підтверджує людську схильність засвоювати негативні форми мислення, обмеження та переконання: «Я недостатньо вродлива для нього… Мені бракує інтелекту для навчання у вузі… Я не заслуговую бути коханим, багатим, знаменитим…» Знайоме? Якщо вчасно не позбутися цих ментальних пут, вони міцнішають, врешті-решт стаючи залізобетонними перешкодами у нашому житті на шляху до саморозвитку, успіху та щастя. Філені вистачило сміливості та рішучості впоратися з ними, згодом вона допомогла зробити це й тисячам своїх клієнтів, часто з феноменальними результатами, які приводить на сторінках книги. 

Див. також "Вибір на користь кохання. Як знайти щасливі та гармонійні стосунки"

У першій частині описані прості та ефективні способи, як майже чарівним чином змінити свою реальність і жити більш щасливо. Для цього Філена Брюс – з обґрунтуванням власних думок та прикладами з життя реальних людей – пропонує сумлінно тренувати свій розум для позитивного сприйняття дійсності, а саме:

 • використовувати свою свідомість для матеріалізації власних бажань;
 • завжди, будь-якої миті пам’ятати, що вас люблять, навчитися відчувати любов Всесвіту і транслювати у світ лише те, що хочете від нього отримати;
 • не судити інших, а приймати такими, які вони є;
 • не придумувати поганих історій, а розказувати хороші;
 • не обманювати себе про причини поведінки інших людей;
 • постійно застосовувати практику вдячності та благословляти людей, що зустрічаються на життєвому шляху – були в минулому, зараз поряд і лише мають прийти.

filena 2У другій частині книги описані найуспішніші методи зцілення з тих, що Філена використовувала протягом багатьох років як цілителька. Одна з дієвих практик, що стала проривом у її діяльності, – це символічна візуалізація. Суть полягає в тому, щоб знайти відповідний символ, який пояснює вашу поточну ситуацію, – розслабитися і дозволити вашій підсвідомості показати вам образ, знайти свій символ, що підходить саме вам у поточний період часу. Відповіді на найболючіші питання, як правило, нам теж підказує підсвідомість.

Другий ефективний спосіб – використання інтонування для вивільнення заблокованих емоцій: гніву, печалі, страху, відчуття провини тощо. Якщо коротко, інтонування – це довгий звук людського голосу, звук «ах», який треба випускати, вдихаючи через відкритий рот, коли знадобиться повітря, причому вдихати швидко, через рівні інтервали та, щоб пауза була дуже короткою. Цей ритуал додає величезну кількість енергії та дає відчуття свободи й задоволення собою.   

Заохочуючи до рішучих дій, досвідчена й мудра Філена рекомендує читачам і такі корисні прийоми у спілкуванні:

 • коли не потрібно відповідати на телефонні дзвінки;
 • як спілкуватися з конфліктними людьми;
 • як захищати себе від осіб, що прагнуть принизити вас і змусити відчути власну нікчемність, причому не платити їм тією ж монетою;
 • як справлятися із заздрісними людьми, захищатися від прокльонів та психічних атак;
 • як обривати небезпечні та шкідливі енергетичні зв’язки;
 • чому важливо вміти прощати та ін.

Результат після застосування технік та практик з цієї книги не змусить себе довго чекати. Є лише кілька умов: вірити, що Всесвіт вас любить, отже, можна просити в нього, що хочеш, і отримувати; бути відкритим для достатку в усьому – здоров’ї, фінансах, коханні, яскравих подіях тощо; випромінювати Любов, дозволити їй керувати вами та вашим життям і самим ставати втіленням любові.

Див. також статтю "Вигоряння. Новий підхід до звільнення від стресу"

З любов'ю, Алла Янсонс